Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: 156 Chiptuning kraków?

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 jtdm 120km 2005. 5d
    Postów
    86

    Domyślnie

    Witam
    Ja robiłem ostatnio u kolegi @sdero i jestem zadowolony . Jak narazie same plusy .

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    U sdero mialem robic poprzednia alfe.

    Wystukane z komórki xD

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar prymie
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    kraków
    Auto
    AR 156 2,4 JTD '00 AR 159 2,4 JTD '06 AR Giulia Veloce Q4 2,0 '17
    Postów
    676

    Domyślnie

    Nie poprawiałem programu u @sdero, bo zrobił mi go ktoś inny. U @sdero wywalałem EGR... Takiego upartego (pozytywnie) człowieka dawno nie widziałem! Nie było prosto, ponieważ pajac u którego robiłem program wpisał w niego komendę NO READ, co bardzo skutecznie utrudniło zgranie oprogramowania. Tylko dzięki samozaparciu @sdero udało się wywalić EGR z mojego softu, bez konieczności podróży na Śląsk do tunera, który modził moją 159. O cenach wspominać nie będę - kontakt jest podany, można z niego skorzystać i podpytać. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Polecam z czystym sumieniem.

    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '00 - sprzedana
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm '06 - sprzedana
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 '17

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    alfa romeo 1.9 jtd 140km
    Postów
    82

    Domyślnie

    Uniu moje zdanie znasz Robiłem swoją alfe u kolegi @sdero (chip + egr), po roku uzytkowania zero problemów. Kumpel robil spidera i też nie słyszałem jakiś słów krytyki, także jak byś się decydował daj znać na PM to podjedziemy razem, bo mam jeszcze w jednym aucie EGR do zrobienia u kolegi

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar chester1
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Niebylec
    Auto
    Afla Romeo Giulietta 1,6 jtdm2
    Postów
    88

    Domyślnie

    Polecam uzytkownika @sdero. Po jego modzie jtd 1.9 cf2objezdza 2.4 jtd w weekend bede w krk wiec dla niedowiarkow moge zaprezentowac

    A.tak.serio mialem zaszczyt skorzystac z uslug firmy carconcept z rzeszowa zawineli 400zl i co? Przy 3000rpm zupelna odcinka paliwa. Po zalozeniu kilku tematow na.forum sdero z conmir byl jedynym ktory mi w tej sprawie zechcial pomoc a co jeszcze puscil maila do.tamtych tunerow co zaowocowalo zwrotem gotowki z ich strony.
    Ostatnio edytowane przez chester1 ; 02-03-2014 o 21:42

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał uniu91 Zobacz post
    Pewien forumowicz zaproponował mi użytkownika @sdero.
    Czy ktoś robił u Niego chipa?
    Pomaga mi przy mojej 147 już od kilku lat.

    Jeśli chodzi o sprawy programowe, to na początek - usuniecie EGR (szybko, sprawnie - i co najważniejsze, od tego momentu brak problemów z kopceniem, brak potrzeby czyszczenia EGR...).

    Ostatnio zdecydowałem się na ponowne odwiedziny - tym razem przyszedł czas na program (trochę więcej mocy).
    Kilka minut roboty i samochód całkiem inny. Musiałem się na nowo przyzwyczajać - taki przyrost mocy. Teraz to przyjemność już od niskich obrotów. Jest taki zapas mocy, że póki co nie wciskam pedału przyspieszenia bardziej jak około 30%. Wręcz bym powiedział, że jak dla mnie, jest za mocny... ale wiadomo - człowiek z czasem się przyzwyczaja
    Póki co zrobiłem na tym programie cały bak paliwa, i spalanie delikatni niższe. Zobaczymy dalej co będzie, ale już widzę, że poprawa na plus.

    Samo podejście do tematu - bardzo profesjonalne.
    Przed wgraniem - sprawdzenie parametrów.
    Po wgraniu - jazda testowa z odczytem parametrów.
    Na koniec dostałem jeszcze szkolenie (na czym polega program i jak są ustawione poszczególne parametry).
    Z czystym sumieniem polecam każdemu... Przy okazji (ale to już prywatnie), muszę podpytać, bo kumple z innymi samochodami też by chętnie podjechali

    Dodatkowo okazało się, że przepływomierz, który mam założony (zamiennik, który również polecił mi sdero), okazuje się lepiej mierzyć od oryginału Bosh'a (który swoją drogą musiałem czyścić co zmianę oleju... a jakoś na zamienniku jeszcze nie było potrzeby).

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Magik
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Skawina
    Auto
    Była:156 SW 2,4 20V Jest: Kia Sorento 3,5 V6+VW GOLF V PLUS 1,9 TDI[EGR off/pwrd conmir.pl]
    Postów
    587

    Domyślnie

    Ja mam z Mirkiem (@sdero) same pozytywne skojarzenia. Po jego robocie (egr off+program+cenne porady) samochód (AR 156 2,4 20V) to po prostu szatan. Po 10 marca leci do niego moje kolejne wozidło.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 02-03-2014 o 22:03
    Ja tego nie neguję, ale polaryzacja Twojej mentalności obliguje mnie do kontynuowania merytorycznej konwersacji z Tobą.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krzywda
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    była 156 1.9 JTD 16V 2004r
    Postów
    81

    Domyślnie

    Rownież polecam kolege @sdero. Rok po zmianie programu i egr off zadnych niepokojacych skutkow nie ma, same pozytywy. Auto duuuzo chetniej reaguje na gaz Co do samej wizyty - dokładnie objaśnione co i po co zostało zmienione w programie, profesjonalnie

Podobne wątki

  1. Chiptuning JTD
    Utworzone przez hump.O w dziale GT
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 25-01-2021, 00:02
  2. 156 Chiptuning kraków? kielce?
    Utworzone przez uniu91 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-12-2015, 13:22
  3. [Giulietta] Chiptuning 1,6
    Utworzone przez arturo132 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-06-2015, 00:29
  4. [156] chiptuning Kraków jtd
    Utworzone przez marekq33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 19:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory