Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #5881
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    mito
    Postów
    13

    Domyślnie

    Alfę się kupuje trochę sercem a nie rozumem I nawet za tą samą gdybym miał Maseratti to jakby to wyglądało gdybym podjechał taką pod blok albo do roboty

  2. #5882
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Cytat Napisał colin23 Zobacz post
    Witam

    Czy jakies za i przeciw w takiej sztuce: http://www.mobile.de/pl/marka/alfa-r...187010793.html


    I to z naszego podwórka: http://deft.otomoto.pl/alfa-romeo-15...C31686344.html - czy cena nie jest wygórowana jak na 2010 rok?
    Jak dla mnie ta na mobile.
    Rocznik 2012 i fajniejszy środek, półskóry (w pełnej elektryce gdzie trzeba czymś nadrobić) kojarzą mi się z francuzami. Fotel pasażera - bolączka Ti wygniatają się boczki oparcia od wsiadania (czerwona obwódka już jest miejscami biała co będzie jak pojeździsz kilka lat) w pełnym czarnym nie będzie to tak zauważalne.
    Zdrugiej strony z tego co można się dowiedzieć na forum DEFT-AUTKA to sprawdzony sprzedawca na miejscu.
    Pozdrawiam i gratuluje wyboru modelu.

  3. #5883
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    PF 126p 1976 Giallo * Brera 2.4 JTDM Rosso Alfa * Giulietta QV 8C
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raider Zobacz post
    Jak dla mnie ta na mobile.
    Rocznik 2012 i fajniejszy środek, półskóry (w pełnej elektryce gdzie trzeba czymś nadrobić) kojarzą mi się z francuzami. Fotel pasażera - bolączka Ti wygniatają się boczki oparcia od wsiadania (czerwona obwódka już jest miejscami biała co będzie jak pojeździsz kilka lat) w pełnym czarnym nie będzie to tak zauważalne.
    Zdrugiej strony z tego co można się dowiedzieć na forum DEFT-AUTKA to sprawdzony sprzedawca na miejscu.
    Pozdrawiam i gratuluje wyboru modelu.
    ja bym się nie przejmował, że się zużyje, czarna też się zużyje, nawet po 100tys miałem boczki w czarnej poprzycierane, myślę, że jak kupi auto z 80tys, to stać go będzie na kawałek skóry i robociznę u tapicera, ta wersja ma przede wszystkim wyglądać a zdroworozsądkowo-ładniejszy środek łatwiej sprzedać, znowu 2 lata mniej...chyba trzeba poczekać na trzecią opcję z 2011 roku, full elektryka, skóra z czerwoną lamówką i niższą ceną...

  4. #5884
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Takie quattroporte jak poprosi o wymianę klocków i tarcz, to się będziesz modlił, żeby cena na fakturze nie była 5-cyfrowa
    Cytat Napisał baksiu Zobacz post
    stać go będzie na kawałek skóry i robociznę u tapicera
    Cytat Napisał baksiu Zobacz post
    znowu 2 lata mniej...
    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Baksiu skoncz juz moze swoje wywody??
    Baksiu dobrze, że TOMEK_KRK i CZARNY podsumował już twoję mądre propozycje, więc następnym razem zastanów się napisz coś mądrego żebyś mógł w końcu zabłysnąć.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Raider ; 09-03-2014 o 07:21

  5. #5885
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    Cytat Napisał baksiu Zobacz post
    ja bym się nie przejmował, że się zużyje, czarna też się zużyje, nawet po 100tys miałem boczki w czarnej poprzycierane, myślę, że jak kupi auto z 80tys, to stać go będzie na kawałek skóry i robociznę u tapicera, ta wersja ma przede wszystkim wyglądać a zdroworozsądkowo-ładniejszy środek łatwiej sprzedać, znowu 2 lata mniej...chyba trzeba poczekać na trzecią opcję z 2011 roku, full elektryka, skóra z czerwoną lamówką i niższą ceną...
    baksiu, a jak sie kupuje Quattroporte za min.80 tys. to chyba powinno byc kogos stac na to zeby lac do niego BENZYNE, a nie myslec jak zalozyc tam instalacje gazowa??Ta wersja ma przedewszystkim jezdzic na benzynie.Czlowieku zal Ci dupe sciska??Wlasnie, ze ta wersja z polskora tez mi sie podoba chociaz nie jestem za polskorami(przynajmniej w AR).Bardzo ciekawie to wnetrze wyglada.Mi tez sie przetarla ta lamowka na pelnej skorze i jak to wytlumaczysz??Naprawde daruj juz sobie te wypociny.

  6. #5886
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał baksiu Zobacz post
    T

    PS: a tak z innej beczki, oglądałem ostatnio uważnie 159 sedan i wydała mi się dziwnie krótka, koła blisko siebie, nie zaryzykowałbym słowa "limuzyna", niektóre "kompakty" mają większe gabaryty...może winny był kremowy kolor??
    pocieszne te twoje teksty, pisz chłopie dalej, ciekawe czego sie jeszcze dowiemy))?
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  7. #5887
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cra3y
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Z4 E89
    Postów
    309

    Domyślnie

    Dajcie spokój z OT. Gościu leje z Was, a Wy się nakręcacie. ajajaj.

    PS: co raz więcej fajnych kąsków na mobile.de, chociaż to z IT, a włosi też lubią kombinować:
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...190279625.html

    a za podobną cenę jest np. to:
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...188945691.html

    PPS: po co montuje się w takim Quattroporte LPG (i montują to też majętni ludzie)? Dla zwiększenia zasięgu bez tankowania (zbiornik paliwa 90L starcza na 550-650km, z LPG zbliżasz się do 1000km. Majętni ludzie nie są głupi i też kalkulują koszty i jeżeli auto używane jest non stop, a nie tylko weekendowo, to taka instalacja ma sens. Silnik 4.2 V8 ma utwardzone gniazda zaworowe i LPG nie robi wrażenia na tym silniku (link poniżej przykładowa, ładna instalka), ale to OT.
    http://lpg-forum.pl/maserati-quattro...ps-t24539.html
    http://goo.gl/MMDtav
    Ostatnio edytowane przez cra3y ; 09-03-2014 o 13:44
    Pozdrawiam
    K.Gajda(cra3y)

  8. #5888
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    zamierza posiadac AR159
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam,

    Zamierzam stać się szczęśliwym posiadaczem AR 159.
    Szukam modelu z silnikiem diesla 1.9

    Zainteresował mnie Ten egzemplarz:
    allegro.pl/alfa-romeo-159-sportwagon-1-9-giugiaro-model-2008-i4004454033.html

    Po oględzinach i jeździe próbnej wydawał się bardzo przyzwoity, dzięki jeżeli zamieścicie swoje opinie na jego temat.

    Ponadto interesuje mnie na co należy zwracać szczególną uwagę oglądając takie auta?
    Czy warto sprawdzać samochód w serwisie - co takie sprawdzenie może wykazać?

    Dzięki za pomoc

  9. #5889
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał paola Zobacz post
    Czy warto sprawdzać samochód w serwisie - co takie sprawdzenie może wykazać?
    Warto. Sprawdzenie kosztuje 300-400 zł, a mówimy o zakupie samochodu za 20-kilka tysięcy. Naprawdę te 350 zł to kropla w morzu ewentualnych (i obowiązkowych) kosztów.

  10. #5890
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cassiel
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 SW FL 1.9 JTD 150 KM
    Postów
    466

    Domyślnie

    Moim zdanie męża warto. Ostatnio kupowałem i dostałem kilka cennych informacji. A cena zależna jest od serwisu Alfa. Ja płaciłem od 150 do 200 zł.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory