Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: Chorwacja / Czarnogóra na majówkę

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Losowa mała ulica w Berlinie i trzy rozmowy z tubylcami w ciągu godziny... Jeden nawet zapytał o nią gdy byliśmy kilkadziesiąt metrów dalej [emoji1]

    A to była jeszcze szara myszka wtedy

    Sent from my SM-T713 using Tapatalk

  2. #42
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Po jakiemu pytał?

  3. #43
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Losowa mała ulica w Berlinie i trzy rozmowy z tubylcami w ciągu godziny... Jeden nawet zapytał o nią gdy byliśmy kilkadziesiąt metrów dalej [emoji1]
    Dajcie sobie już spokój z tymi przechwałkami. W czasie wakacji w Chorwacji takie auta jak Giulia i Stelvio na nikim nie robią żadnego wrażenia. Byłem tam już 3 razy moją Giulią Veloce i tylko podczas pierwszego wyjazdu była "oblegana" przez gapowiczów na parkingu ... w Czechach. Zarówno w drodze tam, jak i z powrotem byli to Polacy
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #44
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Podsumowując:
    - Zrobiłem przez ponad tydzień prawie 3100km. ZERO jakichkolwiek problemów z Alfusią
    - Najpiękniejsze drogi w okolicy czyli Jadranka 8 do Dubrovnika, E65/E80 wokół Boki Kotorskiej, Lovcen, P1 do Boki, P23 Durmitor zaliczone. Jazdy w trybie R/D długo rodzinka nie wytrzymywała. Ile można jeździć na Rollercosterze. Tryb A, otwarte klapy, otwarte szyby, widoki, zakręty, pusto - motoryzacyjne niebo
    - Jachałem na tempomacie zgodnie ze znakami, tempem lokalsów w większości 135kmh w drodze powrotnej do PL. Zatankowałem w Mariborze i przejechałem Q 580km na jednym baku, przy kolejnym tankowaniu weszło 56L więc pewnie z 60-80km jeszcze bym przejechał. Spalanie 9,7
    - Moja miłość do Q jeszcze wzrosła. Moja Pani się dziwiła, czemu całuję z czułością kierownicę
    - Po drodze spotkałem 4 nowe alafy, jedne Stelvio na Lovcen, biała Julię w okolicach Dubrovnika, w okolicach Ploce czerwone Stelvio (może to był p.Makłowicz?) i w Austrii za Grazem zaaresztowaną przez policję Julkę Q Competizione Rosso. Najbardziej kozacko wygląda biała Julka jak dla mnie.

    /Mój komentarz off top, pewien pan ze śmiesznym wąsem nie bez powodu urodził się w Austrii. Tylko tam są kontrole, wojsko na granicy, policja, pytania. Reszta krajów kompletny luz. W Czarnogórze wszystko otwarte, knajpy, nikt nie chodzi zamaskowany. Życie jak dawniej. Spieszę dodać, że nie płoną tam stosy z ludźmi i nikt kaszlących nie zrzuca spychaczem do morza. Od zeszłego tygodnia można się tam zaszczepić chińską szczepionką, jakoś ludzie nie stoją po nie w kilometrowych kolejkach w deszczu wróć upale./ Polecam wsiąść w Wasze piękności i w kilka godzin przenieść się do krainy normalności do Chorwacji czy Czarnogóry i zobaczyć uśmiech na twarzy ludzi na ulicy, bo u nas na razie nie można.....

Podobne wątki

  1. Wypożyczenie auta na majówkę
    Utworzone przez Dusior w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory