Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Na wesolo... ale prawdziwe...a co Wam sie zdarzyło?

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    mercedes 300 SE, Fiat MW 2,0 20v
    Postów
    274

    Domyślnie

    Trochę mało rozgarnięty kumpel skarżył się, że mu piszczą hamulce. Powiedziałem mu, że jest taki specjalny smar do klocków ŁT4. Kiedy zapytał, czy jest drogi i gdzie go można kupić, musiałem powiedzieć, że to żart.
    specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych.

  2. #22
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Miałem kiedyś w ASO śmieszną sytuację na przeglądzie. W samochodzie mam zawsze włożonego pendrive'a z muzyką, jak wiadomo tytuł aktualnego utworu wyświetla się na liczniku. Zawsze na przeglądach "doglądam" pracy mechanika co jakiś czas i ten nagle mi mówi, że zauważył niepokojący komunikat "Heat Miser". Pół godziny się nad tym zastanawialiśmy (komputer nie pokazał żadnego błędu), po czym przypomniałem sobie, że to przecież utwór Massive Attack (muzyka była wyciszona)
    To jest świetny pomysł. Jak kiedyś będę zdegustowany jakością ich usług, jak to często bywa, to im puszczę utwór pt. "Check Engine", a nagram w nim odgłos jazdy motocykla.

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seweryn80
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Brzękowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 140 KM 159 1,9 Giulietta x2 2,0 190 KM, Stelvio Q4 280KM
    Postów
    457

    Domyślnie

    Eee nic

  4. #24
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Dzisiaj na stacji benzynowej podszedł do mnie jakiś dziadunio, który wylazł z jakiejś nijakiej skody i ni z tego, ni z owego zaczął mi opowiadać jaka to jego skoda jest bezawaryjna i że to właściwie samochód niemiecki. Jakież oni muszą mieć kompleksy, ci skodziarze.

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Skoro skodziarze sami muszą chwalić swoje skody to nasze Alfy chwalą osoby postronne Wyjeżdżałem z rodzinką na długi weekend czerwcowy, zatrzymałem się na światłach przy wyjeździe z osiedla, jakiś facet za mną wysiadł ze swojego Berlingo, podszedł obejrzeć przód auta, a potem podchodzi do mnie i pyta się co to za auto ? Mówię że Alfa Stelvio, zajebista fura, jeszcze postał i pooglądał z boku. Pojechałem po piasek do piaskownicy, chłopaki ładują worki do bagażnika i jeden z nich mówi że bardzo ładna furka Stoję w okienku drive thru w PSS po obiadki, jedna pani wydaje a druga stoi obok i słyszę ja krzyczy: Mariolka, chodź zobaczyć jakie piękne auto, jaki lakier ma brokatowy (akurat odebrałem furę ze studia detailngowego). Ostatnio jadę przez strefę objętą stanem wyjątkowym, policjant standardowy wywiad i okazanie dowodu i na odchodne mówi że bardzo ładny samochód, wracałem kilka godzin później, podjeżdżam otwieram szyby i daję dowód: eee, nie trzeba, zapamiętałem pana po samochodzie. Plus kilkukrotne komplementy na stacjach paliw, a tam akurat jestem częstym gościem

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    jaki masz lakier [MENTION=88538]Neroslaw[/MENTION]?

  7. #27
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,290

    Domyślnie

    Pewnie Nero Vulcano, gdy jest czysty + słońce robi robotę.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Dokładnie: Nero Vulcano. Gdy jest czysty, a trwa to jakieś pół dnia wygląda fenomenalnie. Kupiłem sobie Body Duster od Megsa i co wieczór szybkie śmiganko, więc teraz efekt da się utrzymać kilka dni.

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seba_css
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    w drodze
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY20
    Postów
    342

    Domyślnie

    Faktycznie nasze auta zwracają uwagę wielu ludzi.
    Najpierw jest komentarz, że piękne auto, a potem szkoda że to Alfa

    Ostatnio przewiozłem kolegę i na koniec pojechaliśmy po browar. Jak wyszliśmy ze sklepu dookoła auta stała grupa młodzieży i usłyszałem: " ale sztos!"
    Kolega wsiadł i powiedział, że myśli to samo co reszta, SZTOS

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    W temacie podziwu wzbudzanego przez auta: kiedyś się pomyliłem (albo coś na głowę mi spadło) i kupiłem Hyundaia Coupe - nie powiem, kilka głów kilkuletnich chłopców się odwróciło - biedaki myśleli, że jak takie niskie, dziwaczne kształty to pewno jakieś Ferrari, Lambo czy inny sztos, a to tylko zwykły, pokraczny Hyundai[emoji6]

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-04-2015, 19:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory