Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Bg-244 środek do czyszczenia wtrysków

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lukas8512
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Zbąszyń, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2,4jtd 175koni ,2003r fl
    Postów
    36

    Domyślnie

    kupiłem jednak tak polecany Liqui Moly do czyszczenia wtrysków, mam pytanie czy cos się stanie jak bym np wlał ten środek ale na pół baku czyli około 30 litrów a nie na pełen?? chodzi o to czy to coś zmieni czy przyspieszy działanie ???

  2. #32
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    A kto zna takie powiedzonko że: "umarłemu to nawet kadzidło nie pomoże..."? Wiec ja te wszystkie specyfiki to bym sobie w AAAA wsadził... Nie mówie że to jest samo zło bo czasami tez to wlewam ale efekt jest raczej placebo... Każdy widzi to co chce widzieć... Liqui moly jest dobre a stp to złe,,, Obydwa sa do dupy...

    Co powiecie na modyfikatory do silników? Modyfikator plus i inne tego typu wynalazki np XADO ,które to ponoc przywracają pierwotne parametry silnika?
    Mam już leciwego dizelka i korci mnie żeby cos takiego zalac , żeby zobaczyć czy aby nie pomoże...

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas8512 Zobacz post
    kupiłem jednak tak polecany Liqui Moly do czyszczenia wtrysków, mam pytanie czy cos się stanie jak bym np wlał ten środek ale na pół baku czyli około 30 litrów a nie na pełen?? chodzi o to czy to coś zmieni czy przyspieszy działanie ???
    Raczej nic nie zaszkodzi u mnie lali to na 40 litrów tak na oko
    Jak pisałem, jak masz syf to poczujesz, jak masz w dobrym stanie to być, może jak masz w bardzo dobrym to nic nie poczujesz


    Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    Co powiecie na modyfikatory do silników? Modyfikator plus i inne tego typu wynalazki np XADO ,które to ponoc przywracają pierwotne parametry silnika?
    Mam już leciwego dizelka i korci mnie żeby cos takiego zalac , żeby zobaczyć czy aby nie pomoże...
    O tym to ja mam takie samo zdanie jak ty o dodatkach do paliwa
    Tak w ogóle to stosowałeś Lique- te z linku i STP?????????????
    Bo jak kupowałeś specyfiki na stacjach benzynowych to po pierwsze na Lique sie nie natknołeś (a napewno na płukankę której nawet w sklepach specjalnie nie ma), a po drugie mogę opisać specyfiki ze stacji dość obrazowo- ktoś naszczał do butelki i to sprzedają
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 09-03-2012 o 19:45

  4. #34
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    near zamość
    Auto
    156 1,8 ts 98
    Postów
    372

    Domyślnie

    ja lalem kiedyś do mondeo(94 rok 2 litry w ben) właśnie stp szarpało strasznie na "lekkim gazie" próba pierwsza zgodnie z opisem na opakowaniu wlać i paliwko do pełna nic nie pomogło, próba nr.2 w baku ok 10l ben, zalane STP i ogień silnik kręcony do końca czyli ok 6500 wyjeździłem ben do zera, zalalem na orlenie 98 i przestalo szarpać ale tam silnik był w dobrym stanie i nie bałem się efektów ubocznych, wiedziałem ,że rozrząd byl robiony itp, ze swoją alfą obawiałbym się takich zabaw

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas8512 Zobacz post
    kupiłem jednak tak polecany Liqui Moly do czyszczenia wtrysków, mam pytanie czy cos się stanie jak bym np wlał ten środek ale na pół baku czyli około 30 litrów a nie na pełen?? chodzi o to czy to coś zmieni czy przyspieszy działanie ???

    na opakowaniu masz opisane dwa sposoby aplikacji: profilaktycznie wlewając do paliwa, oraz w przypadku zablokowania układu podpiąć puszkę w zamian za filtr paliwa więc wtedy pobiera czystą płukankę także myślę, że i jak wlejesz do 5 litrów ON to nic się nie stanie.

Podobne wątki

  1. [159] Środek do czyszczenia skóry
    Utworzone przez losdamianos w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 243
    Ostatni post / autor: 13-05-2014, 16:23
  2. Jaki środek do czyszczenia wnętrza.
    Utworzone przez fleszu2 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 14:12
  3. Jaki środek do czyszczenia wtrysków ?
    Utworzone przez xmaslana w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 20:16
  4. Środek do czyszczenia EGR i przepustnic.
    Utworzone przez kobe83 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory