Strona 11 z 27 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 268

Temat: ciemnie szyby w naszych alfach

  1. #101
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    O włoskiej przygodzie pisał Marek. Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb to dla mnie jest przewaga negatywnych cech tego zabiegu. Trzeba też wziąć pod uwagę, że folia dobrej jakości swoje musi kosztować.

  2. #102
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie

    rYKU, wiesz, nikogo nie obrażam, ale jak widzę w Krakowie gości w samochodach za 5000zł z folią z Allegro po 10zł arkusz to ręce opadają. Nie mam nic do przyciemnionych tylnych szyb bo sam noszę się z takim zamiarem, ale przednie? Może fajnie to wygląda (pod warunkiem, że jest porządnie zrobione), ale pozostaje kwestia bezpieczeństwa. Już nie mówię o tych, którzy mają zabrany dowód i jadą do znajomego, żeby podbił przegląd i dalej śmigają mam dwóch znajomych, którzy w swoich Fordach mają dosłownie smołę na przednich szybach i naprawdę nie wiem jak można cokolwiek przy tym zobaczyć wykonując szybkie manewry.

  3. #103
    rYKU
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    rYKU, wiesz, nikogo nie obrażam, ale jak widzę w Krakowie gości w samochodach za 5000zł z folią z Allegro po 10zł arkusz to ręce opadają. Nie mam nic do przyciemnionych tylnych szyb bo sam noszę się z takim zamiarem, ale przednie? Może fajnie to wygląda (pod warunkiem, że jest porządnie zrobione), ale pozostaje kwestia bezpieczeństwa. Już nie mówię o tych, którzy mają zabrany dowód i jadą do znajomego, żeby podbił przegląd i dalej śmigają mam dwóch znajomych, którzy w swoich Fordach mają dosłownie smołę na przednich szybach i naprawdę nie wiem jak można cokolwiek przy tym zobaczyć wykonując szybkie manewry.
    no walasnie jest jeszcze kwestia jaką dynamikę jazdy preferujesz. bo jak masz ciemne szyby to lepiej nie byc piratem drogowym.
    wez jednak też pod uwagę obiektywna prawdę, ze jak patrzysz na auto z zewnatrz to masz tak jakby przyciemnione podówjnie. ze srodka nie jest to aż takie ciemne.
    ja to znam z autospji bo mialem takie na swoim poprzednim aucie. m.in. dlatego, też nie jestem za mocnym przyciemnianiem. poza tym jak mowilem chcę łapć spojrzenia i uśmiechy pieknych kobiet a jak sobie sciemnie calkiem to wiadomo...

    narazie tylko rozważam tą opcję (jezeli zrobię to tylko jasną i dobrej jakosci), ale powoli dochodzę do wniosku ze chyba lepiej za ta kase kupic oryginalna lotke GTA na tył
    auto bedzie wygladało zdecydowanie zacniej!!!
    Ostatnio edytowane przez rYKU ; 04-10-2011 o 10:47

  4. #104
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    rYKU Może fajnie to wygląda (pod warunkiem, że jest porządnie zrobione), ale pozostaje kwestia bezpieczeństwa.
    a powiedz mi przyjacielu czy zawsze zapinasz pasy albo zawsze jezdzisz przepisowo???

    ---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    rYKU Już nie mówię o tych, którzy mają zabrany dowód i jadą do znajomego, żeby podbił przegląd i dalej śmigają
    trzeba sobie jakos w zyciu radzic a ze jest taka mozliwosc to mozna z niej korzystac
    o co k'mon???

  5. #105
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Jak patrzę na niektóre stare padliny jeżdżące po naszych drogach (osobówki, bo dostawczaki itp. to swoją drogą) to uważam, że temat szyb jest pikusiem... To sobie utrudniam spoglądanie w prawo i lewo.

  6. #106
    tfiluu
    Gość

    Domyślnie

    Różni są ludzie i róznie podchodza do sprawy. Niektórzy chca miec wszystkie ciemne niektórzy nie. Kwestia gustu a o nim sie nie dyskutuje.
    Natomiast jesli chodzi o folie ochronna to jest specjalna folia ktora chroni przed złodziejami. Ma atest i mozna ja stosowac w samochodach. Ona jest przeźroczysta.
    A strona kosztowala mnie 1600 zl. i mi też sie podoba

  7. #107
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    a powiedz mi przyjacielu czy zawsze zapinasz pasy albo zawsze jezdzisz przepisowo???

    ---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:45 ----------



    trzeba sobie jakos w zyciu radzic a ze jest taka mozliwosc to mozna z niej korzystac
    Pasów nie lubię, ale coraz częściej zapinam, dla zasady. Co do łamania przepisów, lubię pojeździć szybciej, szczególnie w zakrętach, lubię też szybko manewrować pomiędzy samochodami bo zawieszenie do tego prowokuje i właśnie z tego powodu nie przyciemniłbym przednich szyb. Wolałbym to wydać na coś innego do samochodu.

  8. #108
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał scudettokrk Zobacz post
    Pasów nie lubię, ale coraz częściej zapinam, dla zasady. Co do łamania przepisów, lubię pojeździć szybciej, szczególnie w zakrętach, lubię też szybko manewrować pomiędzy samochodami bo zawieszenie do tego prowokuje i właśnie z tego powodu nie przyciemniłbym przednich szyb. Wolałbym to wydać na coś innego do samochodu.
    no widzisz a to wszystko to tez kwestia bezpieczenstwa
    o co k'mon???

  9. #109
    marcin8c
    Gość

    Domyślnie

    pasy to sie zapina dla samego siebie a nie dla policji. niestety kiedys natrafilem na plame oleju i samochod wjechal do rowu z predkoscia 50km/h. samochod terenowy, solidny, wiec nic sie nie stalo. ale pasazerami to juz trzepnelo i na szczescie kazdy mial pasy.

  10. #110
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin8c Zobacz post
    pasy to sie zapina dla samego siebie a nie dla policji. niestety kiedys natrafilem na plame oleju i samochod wjechal do rowu z predkoscia 50km/h. samochod terenowy, solidny, wiec nic sie nie stalo. ale pasazerami to juz trzepnelo i na szczescie kazdy mial pasy.
    chyba musisz przeczytac wątek jeszcze raz
    o co k'mon???

Podobne wątki

  1. Spalanie LPG w alfach????
    Utworzone przez DASERT w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 16:14
  2. [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 16:22
  3. [156] Moc naszych alf...:D
    Utworzone przez magik663 w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory