Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201

Temat: [156] Metamorfoza Alfy 156 by Starscream

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Już od dawna zastanawiało mnie jak ma się montaż zegarów na słupku do kurtyny powietrznej, która w nim się znajduje, jak np. u mnie... Co w razie wypadku?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  2. #12
    niezgoda
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK.
    Starscream, a fuj, zrób kolego zabudowe wskaźników tak jak robi się zabudowę pod wysokotonowe głośniki itp. w car audio a nie to plastikowe paskudztwo zakładasz, trochę pracy, żywica, mata szklana i bedzie super efekt - bella zasługuje na coś specjalnego a nie badziewny plastik, to nie VW czy Audi ;]

    pzdr. Grzesiek




    hej nie wszystkie vw i audi sa badziewiami;P
    pozdr.

  3. #13
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Starscream
    Dodatkowe zegary, wskaźnik ciśnienia doładowania i ciśnienie oleju, firma Auto Gauge, plus obudowa na słupek. Tu z kolei moja uwaga do osób mieszących razem z płcią piękną- posprzątajcie szybko po takim dopasowywaniu słupka, bo może być ciekawie później DD A co do uniwersalności słupka-jest on na tyle uniwersalny, że nigdzie nie pasuje... ;// Reszta fotek wkrótce:

    Obrazek

    Obrazek
    Hej. mam tylko dwa zastrzezenia:
    -kupiłeś najgorsze mozliwe zegary. Jedyne autogauge które wolno kupić to seria sm
    - drugie moje zastrzezenie dotyczy słupka. Po co kupować uniwersalny skoro można kupić dedykowany.http://www.forum.alfaholicy.org/topi...ta-vt12057.htm

  4. #14
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał b.pawelek
    które wolno kupić to seria sm
    a kto mi zabroni te kupić? Te mi pasują do fabrycznych zegarów i takie też wybrałem.


    Dziś zamontowałem stożek, fajny ma dźwięk i trochę przesunął moment w górę, nie za dużo, troszkę-czas pracy jakieś dwie godziny a oto jak to szło :

    wyrzucanie oryginalnej puszki filtra (strasznie zniszczona była)



    okazało się, że dołem jest ją najłatwiej wyjąć, musiałem odkręcić tylko przewód od intercolera

    zestaw montażowy:



    a tu moja uwaga, jeśli robicie coś pod autem KONIECZNIE MUSI być coś pod progiem, oprócz podnośnika-nawet kawałek drewnianego klocka, byleby auto nie stało na samym podnośniku! :



    złożony zestaw przed włożeniem na miejsce (pamiętajcie o nasączeniu stożka specjalnym olejkiem do filtrów, inaczej nie będzie filtrował skutecznie) :




    niezbyt imponujący finał-za wiele to tego nie widać... ;// :



    A tu dziś odebrane/kupione- nowiutkie opony Pirelli serii P zimówki na nowe felgi których zdjęcia już wkrótce zaprezentuję :mrgreen: :




  5. #15
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    nie chodziło mi tu o to co naprawdę wolno a czego nie a jedynie doradzenie Ci w kwestii jakości/precyzji. Ale skoro zegary mają tylko wyglądać (bo dadzą ci niewiele poza tym) to nie ma sensu branie innych

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _cichyy_
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    czestochowa
    Auto
    Była AR 159 jtdm, Jest : BMW E66 750Li
    Postów
    459

    Domyślnie

    Witam

    masz podkowe pod silnikiem ? Tez mam zalozony filtr stozkowy, tylko u mnie jest on u góry , czy tak jak jest u Ciebie nie boisz sie ze bedzie narażony na wode i duze ilosci brudu ?
    Czy przepływomierz dalej masz zamontowany przed filtrem czy wyjęty ?


    Co do lamp tylnych to z fabryki takiego auta nie wypuszczają , niebylbym raczej takim optymistą że tak już było od nowości.



    Pozdrawiam
    Ostatnia z Alf : Alfa Romeo 159 ,
    Teraz: Mercedes CLS 55 AMG & Suzuki SV 1000S

    OD DUŻEGO SILNIKA LEPSZY JEST ? ..... JESZCZE WIĘKSZY SILNIK

  7. #17
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    Alfa za dwa dni opuszcza mnie na cały tydzień ( (( ) idzie do lakierni po nowy lakier a to są powody (kilka z nich) dla którycz maluję auto całe a nie kawałkami:



    Pamiątka ze zlotu w Częstochowie, Adasco widział jak to się stało...



    a tu ktoś chciał wejść do Belli bez kluczy



    W sumie moje to jest tylko to z Częstochowy, reszta już była taka..







    I tego jest dużo więcej niestety... Ale już nie mogę się doczekać jak będzie wyglądała z nowym lakierem :twisted: Jak ją tylko odbiorę, pochwalę się od razu

  8. #18
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    no i się zaczęło-od jutra od godziny 14-stej Alfa zacznie swoje zabiegi upiększające u lakiernika, może uda mi się porobić trochę zdjęć w trakcie malowania-trzymajcie kciuki! :mrgreen:

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wrocław/Kobyla Góra
    Auto
    156 '00 1.9 JTD 105KM
    Postów
    93

    Domyślnie

    Tak z ciekawości zapytam... ile wyniesie Cię całkowity koszt malowania autka? Pytam, bo mojej belli też by się przydał taki zabieg.

  10. #20
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    malowanie auta z zewnątrz, bez wewnętrznych stron drzwi itp- 4000zł... Oczywiście na ten sam kolor.


    Dziś auto stoi bez zderzaków, maski, klapy bagażnika zeszlifowane a jutro będą wygładzać nadwozie :mrgreen:

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 22:07
  2. Pomocy!!! Czy Podpora półosi od alfy 166 2.0 TS będzie pasować do alfy 146 2.0 TS
    Utworzone przez Marcin1986 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 07:48
  3. podziekowania dla Starscream-a
    Utworzone przez marshall w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 12:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory