Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Kto oglądał na TVN Turbo program Jazda próbna z Alfą 159?

  1. #11
    Jeson
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33
    Zastanawiam się tylko czy większość z was kupując swoją Alfę zwróciło uwagę na brak uchwytu do kubka :roll:
    Zapewne nie, bo chyba nie tego od swoich bell oczekujecie :wink: , zresztą po przeczytaniu powyrzszych postów już sam nie wiem.
    Jeśli ktoś potrzebuje samochodu funkcjonalnego to niech sobie kupi VW albo Opla
    Alfa zawsze była piękna i ze sportowym zębem, a brak uchwytu na kubki można zrekompensować sobie wrażeniami z jazdy. :wink:

    zgadzam sie 8)

  2. #12
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Witam.Co wy Panowie wypisujecie za brednie.Na jakim wy forum jesteście??? Jak sie niema do czego przyczepić to sie dowala,że niema uchwytów na kubki.Po cholere komu uchwyty.Jak ci sie chce pic to zatrzymaj furę i sie napij.
    Nazwanie A5 najlepszym włoskim autem to brednie.Jak widze kolega jeździ AR GT i mówi takie rzeczy ????
    Jesli chodzi o TVN TURBO to schodzą na psy.Dziwne programy pokroju : wedkarstwo,katastrofy lotnicze,jacys domowi majsterkowicze -do tego angole-itp.A ta OPERACJA Tuning to już o pomste do nieba woła.Śliczny Tede i ta jego blachara.CZASIE TUNINGU WRÓĆ. :>>>

  3. #13
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33
    Zastanawiam się tylko czy większość z was kupując swoją Alfę zwróciło uwagę na brak uchwytu do kubka
    No wlasnie zastanawiam sie czy przypadkiem nie sprzedac swojej alfki ze wzgledu na ten uchwyt bo teraz tak mysle ze to auto pomimo swojego stylu i charakteru i calej tej histori ktora sie kreci wokol AR jest malo praktyczne bo przeciez kazdy codziennie wsiada do auta z kubkiem i co gdzie go tu teraz wstawic :roll: ale coz jak juz sie nie ma co powiedziec to pozniej takie glupoty wychodza :mrgreen:

  4. #14
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy zauważyliście ale większość programów w TVN Turbo jest bardzo płytka. Szkoda tylko, że jest ich coraz więcej :cry:

  5. #15
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Witam.Zrozumieć to ja zrozumiałem.A5 do włoskiej linii jeszcze ciut ciut,ale o gustach sie nie dyskutuje więc przerywam ten wątek.

  6. #16
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Panowie proponuję pujść na <piwo> , bez oparcia sprawy o bufet tego tematu się nie rozgryzie :mrgreen: Wszystko to jest kwestią gustu i upodobań :wink:
    A tak na marginesie poraz kolejny przekonuję się o tym że na tym forum pasjonatów nie brakuje i to jest bardzo pozytywne.

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    problem w tym że po GT nie było już prawdziwych AR... sorry ale tego co zapakowali do nowych modeli nie zniosę...
    Polemizowałbym, czy GT i niektóre modele przed to prawdziwe alfy :wink:
    1984 GTV6 3.2 24V

  8. #18
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar PawełQV
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź-San Francisco
    Auto
    Alfa Romeo 164 QV '91
    Postów
    205

    Domyślnie

    kubek, TEDE i blachara - no to uzbierało się nam parę wątków
    Dajcie spokój TEDE jest gość, przypomina mi kumpli z osiedla, którzy nie potrafili rozróżnić kolorów aut a co dopiero marek ale zawsze mieli coś do powiedzenia - swoją drogą to nieźle zbija się z tuning-wiochy. Ta jego laska jak na blacharę jest kiepska -fakt ale dajcie spokój już z tym kubkiem !

    A nawiązując do TVN G60 to najgorsze wg mnie są te pseudo profesjonalne ujęcia-zbliżenia opisywanych aut - a ja pytam GDZIE JEST BRYŁA AUTA? cały czas a to powiększenie felgi 100x a to cybantu na antenie 500x i jeszcze ten Maciek-ja tylko żartowałem-Wisławski i jego bezpieczna jazda stąd skoda :shock:

  9. #19
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    He tak czytam i powiem że co innego sie gada w programasz- mają swoich sponsorów , którzy płacą za to co mają mówic np. Martynka lub ten łysy( on jest po powaznym wypadku i nieznajdzie nigdziepracy) znam ich osobiscie - są oki - p prostu do niedawna czyli jakieś 2 lata temu auto swiat dosc ciekawie opisywał Marke Alfa Romeo.
    Moim zdaniem i gustem najpiekniejsza jest 164 , ale wszystkie nosza znaczek alfa romeo czyli są Alfami - a pełnią szzcęścia jest jeżdzic Autem takim jakie nam sie podoba. ostatnio testowałeem Volvo C30 - super autko- ale nie dla mnie- dla żonki tak, ja wole złożyc sobie 164 Q4 uterenowiona czyli buda do góry i balony na felgi i w góry z racji ze mam patrola i jazda terenowa daje duzo frajdy.
    Pozdrawiam wszystkich alfistów bez wzgledu na upodobania co do modelu - ja i tak sie zawsze ogladam za kazda alfo i macham łapami jak oszalały- ostatnio gosc z 33 pklepał sie po głowie hehe ciekawe czy jezdzi alfa bo musi czy go głowabolała !

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekL
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Warszawa/Lublin
    Auto
    Giulietta Veloce Rosso Competizione, 156 GTA SW, 159
    Postów
    172

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    od tego roku np alfowską Vkę w GT zastąpiono silnikiem GM...
    Oj chyba nie :wink:

Podobne wątki

  1. Jazda próbna Alfa Romeo
    Utworzone przez Hostac w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-01-2015, 19:43
  2. [159] Jazda Próbna Gulietta 11-10
    Utworzone przez Sead w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 18:35
  3. Jazda alfą do 4tyś obrotów i gaśnie
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 12:05
  4. Brera 2.4 JTDM - jazda próbna
    Utworzone przez rafter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2008, 17:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory