Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 236

Temat: Montaż DSP

  1. #11
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiu166 Zobacz post
    ten wzmacniacz Haes to 6x40
    Dokładnie tak, coś mi się cyferki pokiełbasiły. Masz rację. To głośniki też powinny być 40W a nie 60. Ale to i tak sporo więcej niż w wersji bez DSP. Nie mam teraz jak sprawdzić bo w obecnej nie mam DSP

  2. #12
    sq9ord
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Poczytaj forum i przede wszystkim INSTRUKCJĘ OBSŁUGI!!!!!!!!
    Masakra jest z tymi embrionami.............

    W ICSie będziesz miał w audio zakładkę DSP a w bagażniku na zmieniarce wzmacniacz Haes 6x60W
    Może jestem nowy ale to Kolega nie czyta ze zrozumieniem...

    Pytałem czy jest może gotowa instalacja do podpięcia DSP bo też nie uśmiecha mi się przeciągać dodatkowych kabli...

    Po za tym bardzo dziękuje za powitanie na forum.. Chyba nie będę Tu już więcej zadawał pytań.


    Pozdrawiam

  3. #13
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    Pytałem czy jest może gotowa instalacja do podpięcia DSP
    Odpowiedziałem na to. Nie masz menu - nie masz kabli. Wystarczyło ciut użyć szukajki. Takie pytania jak Twoje padały mnóstwo razy.


    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    Po za tym bardzo dziękuje za powitanie na forum..
    Od tego jest inny temat.


    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    Chyba nie będę Tu już więcej zadawał pytań.
    Nie musisz.

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Marek...Marek litości dla nowicjuszy ...kiedyś sam byłeś Embrionem pamiętasz ?

  5. #15
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Tak, ale używałem szukajki. I tak mi zostało. Bo szczerze pisząc to na forum już prawie wszystko jest. Trzeba to tylko znaleźć.

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Trzeba to tylko znaleźć.
    Powiem Ci szczerze ze czasami szlag mnie trafia jak sam mam coś znaleźć przez tą szukajkę. Na tym forum jest napradę ogrom wątków. Wpisujesz zagadnienie, zawężasz kryterium wyszukiwania... a i tak wyskakuje kikadziesiąt tematów i trzeba wszystkie przeglądać - dlatego trochę nie dziwię się nowicjuszom że podpinaja się pod świeże tematy z pytaniami które były już poruszane na forum.

  7. #17
    sq9ord
    Gość

    Domyślnie

    Kolega Marek230482 chyba nie za bardzo rozumie mimo dużej ilości napisanych postów po co jest forum i do czego służy . Szkoda myślałem że na Tym forum są ludzie na poziomie ale jak widać im więcej postów tym w główce ubywa... ( nie chce tu nikogo obrażać )

    Kurcze łączy Nas zamiłowanie do marki Alfa Romeo wiec dlaczego "młodzi" - "embriony" mają być obrażane i poniżane? to że zadajemy pytania które dla Was są oczywiste? my dopiero wiedzę zdobywamy.



    Zadałem pytanie którego nie mogłem znaleźć w "szukajce" ktoś napomknął o instalacji pod DSP że może się już znajdować w wersji po FL i niektórych po 2000r


    P.S. Przepraszam Admina za O/T


    Rafał

  8. #18
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    Kolega Marek230482 chyba nie za bardzo rozumie mimo dużej ilości napisanych postów po co jest forum i do czego służy . Szkoda myślałem że na Tym forum są ludzie na poziomie ale jak widać im więcej postów tym w główce ubywa...
    A teraz to PRZESADZIŁEŚ.

    - - - Updated - - -

    Marek merytorycznie ma ogromny wkład szczeglnie w dziale 166 i takie uwagi z twojej strony są nie na miejscu.

  9. #19
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    dlaczego "młodzi" - "embriony" mają być obrażane i poniżane?
    Zwracanie uwagi uważasz za obrazę?
    Dziwne. Choć jak czytam to:


    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    jak widać im więcej postów tym w główce ubywa... ( nie chce tu nikogo obrażać )
    To chyba ja powinienem się obrazić.

    Ale już Ci to wszystko tłumaczę. Bo to niewiedza jest u Ciebie powodem Twojej obrazy.
    To forum jest długo, wątków ogrom. Głównie przez takie jak Twoje pytania. 100 razy ludzie pytają o to samo tylko dlatego że w wyszukiwarce wyskoczyło 5 stron tematów a mości panom nie chce się ich przejrzeć. Tak to trwa, wiem. Ale nie idźcie na łatwiznę bo jak nie ja to inni to Wam/Ci wytkną.
    Poświęciłeś kolego sq9ord tylko 7h a już wymiękasz w czytaniu forum?
    Ile szukałeś o DSP? 5min? 6? A może 20? Nie to już pewnie przesadziłem. A ja przez ponad 5h szukałem odpowiedzi dlaczego kilka miesięcy temu nierówno chodził mi silnik. Wiesz ile stron mi wyskoczyło na to hasło? Ale znalazłem. I w Twoich oczach pewnie jestem głupkiem że tyle czasu "straciłem". Ale zdziwiłbyś się ile jeszcze ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Których nie usłyszałbym od innych w jednym temacie. Mało to. Gdybyś poświęcił trochę więcej czasu to byś z łatwością wychwycił że






    Cytat Napisał sq9ord Zobacz post
    toś napomknął o instalacji pod DSP że może się już znajdować w wersji po FL i niektórych po 2000r
    to czyjaś mrzonka. Która przez Ciebie powtórzona drugiemu embrionowi jeszcze bardziej namiesza w głowie.


    Tak więc reasumując nie czujcie się urażeni "embriony" tylko więcej czytajcie lenie

  10. #20
    sq9ord
    Gość

    Domyślnie

    Marku bo chyba tak masz na imię, nie wiem jak Ty ale ja nie mam tyle czasu żeby godzinami czy dniami szukać zagadnienia które mnie interesuje. Mój wolny czas jest mocno ograniczony praca do późna , potem dom, żona, 2-ka dzieci ...

    Zadałem pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi w innych postach a ze temat był właśnie o DSP .

    Przepraszam że Cie uraziłem ale musisz przyznać że nie bardzo zrozumiałeś moje pytanie i może dlatego tak odpisałeś ...

    Proponuje zakopać przysłowiowy "topór wojenny" i uścisnąć dłoń mam nadzieje na jakimś zlocie na który na pewno kiedyś się wybiorę.


    Rafał

Podobne wątki

  1. [GT] montaż CB
    Utworzone przez ziomal73 w dziale GT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-11-2015, 22:18
  2. H1 montaż
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 20:13
  3. Montaż DSP
    Utworzone przez mateo020 w dziale 166
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 20:02
  4. Montaż CA w AR 147
    Utworzone przez N...SALTO w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 20:09
  5. Montaż DVD pod ICS
    Utworzone przez marrut81 w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 18:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory