Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 266

Temat: Wahacze dolne Stenberg

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    co do stenberga to posiadam prawy górny,lewy górny vema...wymieniane w tym samym czasie, przejechane kolo 7 tys (a drogi w Szczecinie nie rozpieszczają mojego zawiasu) i cisza, zero luzów, skrzypienia itp po lewej jak i prawej stronie. tak na marginesie trw wytrzymały koło 13 tys. Dolne trw 23 tys i są ok. nie ma co się oszukiwać zawieszenie to ostro dostaje po naszych kochanych drogach księżycowych i czy założę trw,vema,stenberg,fast to i tak dostanie po d... a w jakim czasie to już nie mamy na to wpływu... podziwiam tylko kolegów co latają na 17` po naszych ulicach

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar KornelPL
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Stalowa Wola/Nisko
    Auto
    AR 156 1.8 TS 140KM 2001/2002 - była. 159 2.2 JTS - jest.
    Postów
    610

    Domyślnie

    czesc,

    Ja nie twierdze, ze te wahacze wyrzymaja tyle co TRW. Chcialbym oczywiscie, ale nawet tego od nich nie oczekuje. 20-25 kkm w zupelnosci za ta cene dla mnie wystarczy. Co do serwisowania to w gwarancji wyraznie napisane jest, ze towar dostarcza sie do miejsca zakupu, z reszta ten kto wprowadza towar do obrotu (sprzedawca) odpowiada jak producent. Teoria o sprowadzeniu tego z Chin i naklejeniu nalepki GERMANY jest jak najbardziej prawdopodobna i wcale mnie to nie razi. Przyklad ? Nie wiem czy kojarzyc firme elektronarzedzi Eurotec 'germany'. Narzedzia klepane w Chinach i tylko nalepka germany, ale sa calkiem ok. Od lat mam mnostwo tego sprzetu i nigdy mnie nie zawiodl - kosiarka,polerka,pila,cerkulatka,kompresor,spawark a,wiertarka,szlifierka,myjka cisnieniowa. Odnosnie opinii o stenbergach - wiadomo, ze komentarz na allegro wystawia sie w miare szybko po otrzymaniu paczki, a nie po latach (choc sa takie swiry) dlatego tez ja sugerowalem sie opiniami ludzi ktory to kupili i jezdza na tym juz jakis czas - fora Audikow i Wieswagenow o czym z reszta zdaje sie juz pisalem
    Alfa Romeo 159 sedan, 2.2 JTS 185KM, 2005, Argento

    Czarny dym - prawdopodobnie padła turbosprężarka/ leją wtryski
    Niebieski dym - umarły uszczelniacze lub pierścienie
    Biały dym - Konklawe wybrało nowego Papieża

  3. #23
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    no tak, ale chciało by Ci sie co rok wymieniac te wachacze;( bo 20tkm to zrobie nawet w rok, ale oczywiscie jak montujesz sam to wychodzi to taniej niż serwis tylko trzeba miec czas i checi

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinol156 Zobacz post
    I NIC Z TYM NIE ZROBILES? PRZECIEZ DO TYGODNIA MOGLES ZWROCIC TOWAR? PODZIWIAM TWOJ SPOKOJ JA BYM NA PEWNO TAK TEGO NIE ZOSTAWIL!!!!!!!!!!!!
    dostałem kasę z powrotem to co miałem jeszcze robić? :-)

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar KornelPL
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Stalowa Wola/Nisko
    Auto
    AR 156 1.8 TS 140KM 2001/2002 - była. 159 2.2 JTS - jest.
    Postów
    610

    Domyślnie

    czesc,
    Wahaczy nie wymnieniam sam, montuje mi znajomy mechanik, 30zl za strone. Za takie pieniadze nie chcialoby sie mi w tym dzialac (nie mam nawet kanalu). Ja rocznie robie kolo 12 tys, wiec jak mowie, 25 czyli kolo 2 lat zeby wytrzymaly i bede BARDZO zadowolony. Pozdrawiam. Jutro montaz. Napisze co i jak.
    Alfa Romeo 159 sedan, 2.2 JTS 185KM, 2005, Argento

    Czarny dym - prawdopodobnie padła turbosprężarka/ leją wtryski
    Niebieski dym - umarły uszczelniacze lub pierścienie
    Biały dym - Konklawe wybrało nowego Papieża

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    czekamy, czekamy.

    bo mam teraz dylemat: FAST czy ten Twoj wynalazek o dolnych mowie oczywiscie.

  7. #27
    marek13
    Gość

    Domyślnie

    Cena 149 zł to naprawdę taniocha :
    http://allegro.pl/wahacz-alfa-romeo-...337585034.html
    w aukcji napisane nawet że wzmacniane no i 2 lata gwarancji. Jak wytrzyma 100 tyś to będzie dobra alternatywa i można o nich pomyśleć przy wymianie

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Będzie dobrze, jeśli wytrzyma 50 tys. km.
    Ciekaw jestem, na czym polega to wzmocnienie - pewnie to tylko chwyt reklamowy.

  9. #29
    marek13
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli nie wytrzyma tych 100 tyś a zazwyczaj dolne TRW wytrzymują dużo ponad 100 tyś. to się w ogóle nie opłaca. Jęśli wytrzyma max. 50 tyś to 150x2=300 zł + dwa razy za robotę. Za ponad 300zł to można kupić TRW i płacisz za wymianę tylko raz, ale póki nikt nie przetestuje to nic się nie dowiemy....

  10. #30
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 159 1.9JTDM 150KM '06r
    Postów
    174

    Domyślnie

    Hmm, na naszych drogach 100 tys. to naprawde bylby wypas, gdyby wytrzymaly, ale skoro ~KornelPL robi 12000 tys. rocznie, to po co ma sie martwic, co bedzie za powiedzmy 10 lat? Przeciez jego alfa juz pewnie nie bedzie wtedy istniala ;]

Podobne wątki

  1. Wahacze przednie dolne
    Utworzone przez MISSIEKS w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 04:27
  2. Wahacze dolne te same co w 147/156?
    Utworzone przez DZG w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 08:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory