Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 354

Temat: [156] Soczewki Alfa 156 !!!!! Super

  1. #81
    kasbak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał -BamBosZek- Zobacz post
    hehehe wszyscy zadowoleni do 1szej kontroli na drodze ;D pan mundurowy nie bedzie patrzyl czy jest ladnie zalozone itd tylko czy na kloszu jest D2s itd jesli nie to bedziecie jezdzili po dowod do urzedow
    Interesujące, ja jeszcze nigdzie nie spotkałem się z oznaczeniem klosza przez D2S itp.dopuszczenie danej lampy do montażu ksenonów jest oznaczone przez symbole 00DC,00HC było o tych oznaczeniach już na forum.A co do spryskiwaczy to nie zauważyłem ich w primerze i najnowszym Mercedesie ML-u,a mają one xenonki tyle tylko że nie w soczewce.Z kolei taka lampa aby nie oślepiała ma montowane żarówki z przyslonami-D2R.Co do samo poziomowania to nie dziala ono na dziurach tylko wyręcza kierowce przy załadowanym aucie.

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamien007
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łęczna
    Auto
    Alfa Romeo 156 3.2 Q2 rok 02 Azzurro Nuvola
    Postów
    689

    Domyślnie

    a jakie żarówki się wkłada do tych soczewek? ile Watowe i jaki typ?

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    sprzedam lub zamienie swoje tak własnie ztuningowane.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0254.jpg
Wyświetleń:	527
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	7904  
    Ostatnio edytowane przez jengo ; 02-11-2009 o 11:56

  4. #84
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasbak Zobacz post
    Co do samo poziomowania to nie dziala ono na dziurach tylko wyręcza kierowce przy załadowanym aucie.
    Otóż to! Tylko mało kto tutaj wie do czego tak na prawdę ma służyć samopoziomowanie...
    Są samochody z samopoziomowaniem, które nie psiadają reflektorów ksenonowcych, np. BMW E46.
    Po prostu samopoziomowanie wyręcza kierowcę z obowiązku regulacji reflektorów w zależności od obciążenia samochodu.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  5. #85
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    nietylko do tego!!!! system utrzymuj soczewki w poziomie czyli powoduje świecenie przed siebie przez cały czas,bez systemu samopoziomowania soczewki i strumień swiatła skierowany jest w dół,soczewki opadają po wyłączeniu świateł a po włączeniu wracają do poziomu,jeśli sysytemu nie ma to soczewki zapalą się ale do poziomu nie ustawią się. i można podkręcać na maxa a i tak nic to nieda.

    ---------- Post dodany o godzinie 18:35 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 18:23 ----------

    Więc zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się na ten krok.ja mam takie reflektory bo już z takimi AR kupiłem oczym wtedy nie wiedziałem.teraz zmieniam na normalne!! efekt jest mizerny jeśli chodzi o funkcjonalność ...terazjak
    Ostatnio edytowane przez jengo ; 02-11-2009 o 18:26

  6. #86
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał jengo Zobacz post
    nietylko do tego!!!! system utrzymuj soczewki w poziomie czyli powoduje świecenie przed siebie przez cały czas,bez systemu samopoziomowania soczewki i strumień swiatła skierowany jest w dół,soczewki opadają po wyłączeniu świateł a po włączeniu wracają do poziomu,jeśli sysytemu nie ma to soczewki zapalą się ale do poziomu nie ustawią się. i można podkręcać na maxa a i tak nic to nieda.
    Nie bardzo rozumiem.
    Jeżeli nie ma systemu samopoziomowania, to soczewki się nie ruszają. Poza tym mogą być reflektory z samopoziomowaniem, a bez soczewek, jak przytoczone przeze mnie BMW.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #87
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    No właśnie o tym napisałem wcześniej.

  8. #88
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał jengo Zobacz post
    nietylko do tego!!!! system utrzymuj soczewki w poziomie czyli powoduje świecenie przed siebie przez cały czas,bez systemu samopoziomowania soczewki i strumień swiatła skierowany jest w dół,soczewki opadają po wyłączeniu świateł a po włączeniu wracają do poziomu,jeśli sysytemu nie ma to soczewki zapalą się ale do poziomu nie ustawią się. i można podkręcać na maxa a i tak nic to nieda.
    kolego coś ci się pomyliło,pomieszałeś dwa systemy oświetlenia,xenon a soczewka to nie to samo.

    Cytat Napisał jengo Zobacz post
    Więc zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się na ten krok.ja mam takie reflektory bo już z takimi AR kupiłem oczym wtedy nie wiedziałem.teraz zmieniam na normalne!! efekt jest mizerny jeśli chodzi o funkcjonalność ...terazjak
    efekt dlatego jest mizerny bo ktoś nie fachowo przerobił twoje lampy zakładając najgorsze z możliwych soczewki od fiata punto i jak mniemam regulacja wysokości świecenia nie działa (jeśli się mylę to bardzo przepraszam).
    gdybyś miał w swoich lampach założone dobre soczewki w fachowy sposób i z działającą regulacją to gwarantuję ci że raz dwa byś zmienił zdanie jeżdżąc nawet na zwykłych żarówkach H7.


    moja druga ulubienica...

  9. #89
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    jeżdżąc nawet na zwykłych żarówkach H7.
    Różnica jest kolosalna pomiędzy jazdą z lampami na samych H7 a tych na soczewkach z H7 . NA korzyść soczewek

  10. #90
    Użytkownik Znawca Avatar r-sokol
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Puławy (Jaroszyn), woj. Lubelskie
    Auto
    AR 156 2.0TS '98 ecu: M1.5.5 żona, AR 33 1,7 16v P4 stoi i czeka na..., AR 156 2,5 V6 '02 ecu ME 3.
    Postów
    1,006

    Domyślnie

    Mam pytanie
    Czy ktoś mógłby zamieścić foty od tyłu ze zdjętymi pokrywami tych lamp po zmianie na soczewki u paaw_dawid. Interesuje mnie sposób montażu soczewek, tzn. na ile jest profesjonalny. Czy to jest na blaszki przykręcone czy , może klejone?
    pozdr. - robert
    Sprzedam skrzynię do crosswagona, 750 do uzg r-sokol@wp.pl

Podobne wątki

  1. Alfa 164 3.0 V6 Super
    Utworzone przez Andy1970 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 22:22
  2. Demontaż lamp i czyszczenie soczewki (ALfa po lifcie)
    Utworzone przez kamko25 w dziale 166
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 20:28
  3. Nowe Super Oponki Nexen N3000 225/40/18 do 166 sprzedam w super cenie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory