Postanowiłem że zapytam osoby które mają doświadczenie z tymi autami odnośnie użytkowania.

Wśród aut których zakup aktualnie rozważam jest CLK 320 (w209) oraz Alfy Romeo, najchętniej z V6 pod maską i w budzie coupe.
W TT z racji wzrostu prawie 190cm miałem problem bo kolanem ciągle darłem o ten dziwny uchwyt obok gałki zmiany biegów i było mi przez to mało wygodnie.


Zwróciłem uwagę na Alfy z silnikiem Busso. W szczególności coupe (chociaż zakupu 156 nie wykluczam jakby się trafiła)
Chciałem się dowiedzieć jak z częściami do GTV? Jest to starsza konstrukcja. Do C124 nie było żadnego problemu ale ceny w ASO zabijały, szukało się używek.
Aktualnie jest jedna V6 do wzięcia z okolic łodzi na znanym portalu aukcyjnym. No i GT z okolic wawy ale już 10tyś drożej.

Niestety planuje tam usadzić LPG... zmieszczę butlę taką żeby chociaż te 200km zrobić i do tego plecak ?

Jak wypadają koszta eksploatacyjne GT na tle GTV? Typu elementy zawieszenia, układu hamulcowego itd? Nie samym paliwem auto żyje.

Do pracy mam 15km, prędkość przelotowa 90km/h, dość równy asfalt więc zakupione auto na pewno wyląduje na 17

Może uda mi się gdzieś w okolicy kogoś namówić na przymierzenie auta, zwyczajnie czy będzie mi pasowało wielkościowo... jakby ktoś z forum się znalazł życzliwy to wzamian jestem w stanie wykonać jakąś fajną sesję zdjęciową auta