Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Polecane ASO w Warszawie lub bliskiej okolicy.

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie Polecane ASO w Warszawie lub bliskiej okolicy.

    Aktualnie autoryzacje ma PGD (nie polecam) i Carserwis (ostatnio mnie zadziwili sprawą braku uznania dla zgłoszonej szkody dotyczącej urwanej klamki i sugestią wymiany całego panelu za 4-5k na mój koszt. Mieli info o klamce mailowe oraz podane przez telefon-i nie udzielili mi informacji, że klamek nie ma, na panele się czeka. A tak w ogóle to nie masz na uznanie szkody gwarancyjnej u nich - ale auto wstawić trzeba. Moje Stelvio Wciąż ma mniej nić 2 lata. Jest gwarancja.

    Gdzie wg Was warto serwisować auto (ASO i nie ASO w Warszawie) i jeździć na usterki gwarancyjne jeśli się pojawią

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    To co Ci podalem na Ostrobramskiej to jest ASO (a przynajmniej miesiąc temu było).
    Robiłem u nich przegląd i naprawę przodu na AC - jakościowo nie mam zastrzeżeń. Cena przeglądu była super w porównaniu do innych w Warszawie. Ceny dla AC to inna bajka, pewnie każdy serwis drze tyle ile ubezpieczyciel im klepnie. Dobrze ich też oceniam za kameralność i dobry kontakt, pytaj o Darka, super kontaktowy gościu i raczej nie ściemnia.
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 31-07-2023 o 18:17

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Jeśli mają autoryzację to zagadam w sprawie usterki gwarancyjnej. Dzięki, że napisałeś. Jak jeździłem do Dukiewicza na jubilerską to często mijałem Ostrobramską i jakoś nigdy o nich nie pomyślałem. Bardzo jestem Ci wdzięczny.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    100% że miesiąc temu mieli jeszcze :⁠-⁠).
    Tak wogole to tam są jakoś niedaleko siebie dwa serwisy Alfy. Ten o którym mówię to Alfa Skrzynecki, widać ich z Ostrobramskiej. Ten drugi serwis też podobno jest niezły ale nie korzystałem z niego.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Bede testowal Ostrobramską. Zapowiada sie nieźle. Robią dobre wrażenie. Juz teraz widac, ze sa lepsi niz PGD z Krasnobrodzkiej i Polczynkiej. Zobaczymy co tam wymysla.

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    ja serwisuje swoją Giulię na Jubilerskiej, to chyba ten Carserwis, i w sumie, było kilka tematów:na gwarancji: wymieniona lampa tylna, wahacz tył i było ok. To co na minus to ceny (3 lata temu też były wysokie) obsługa taka sobie, z tematami blacharskimi odsyłają, termin do przeżycia, wkurza mnie ich parking "na lusterka" poparkowane, ale na Ostrobramskiej jest bardzo podobnie (albo jeszcze ciaśniej), dałbym im tak 7 na 10.
    Na Ostrobramskiej wymieniali mi zderzak z lakierowaniem (również gwarancja), i na 3 podejścia ale się udało, pana Darka poznałem, bardzo spoko gość. 3 podejścia bo kolor wychodził tak że rodzina puytała czemu mam dwukolorowe auto, ale kolorysta załatwił temat i jest idealnie.
    Dałbym im 8/10. A na Jublilerskeij mówisz, że miałeś przygody z klamką, nie wiadomo jak by to wyglądało w innych miejscach.

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abacar Zobacz post
    3 podejścia bo kolor wychodził tak że rodzina puytała czemu mam dwukolorowe auto, ale kolorysta załatwił temat i jest idealnie.
    Mi malowali maskę, zderzak, błotnik i za pierwszym strzałem nie miałem uwag a czepliwy jestem ogólnie :⁠-⁠). Tylko do regulacji maski miałem minimalne uwagi ale od ręki poprawili to na zamkach na luks.
    Parkowanie na żyletki to odwiedź Toyote Bielany jak Ci się zachce, tam to dramat, strach do samochodu wsiąść na jakieś manewry, obsługa sama wyjeżdża jak przez zasieki z polem minowym lawirując...

Podobne wątki

  1. Polecane ASO Warszawa
    Utworzone przez karolm w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-11-2018, 16:59
  2. Poszukiwana pralnia tapicerki w Warszawie lub okolicy
    Utworzone przez kasztelan w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-05-2016, 11:56
  3. Pranie tapicerki w Warszawie lub okolicy - poszukuję
    Utworzone przez kasztelan w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2015, 21:54
  4. [159] Polecane łożyska :)
    Utworzone przez tomodati w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 14:28
  5. Bioester na Bliskiej ?? Co sądzicie??
    Utworzone przez emilio w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 10:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory