Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Gierka o NASZYCH BELLACH :Squadra Corse Alfa Romeo GRA NA PC PS2

  1. #1
    alienek
    Gość

    Domyślnie Gierka o NASZYCH BELLACH :Squadra Corse Alfa Romeo GRA NA PC PS2

    Kolejny produkt ludzi, odpowiedzialnych m.in. za Apex (alias Racing Evoluzione) i pamiętną serię Screamer. Jest to zarazem drugie, po Lamborghini FX, podejście włoskich developerów do tematu markowych sportowych samochodów rodem z Półwyspu Apenińskiego.
    S.C.A.R.: Squadra Corse Alfa Romeo stanowi kolejny produkt ludzi, odpowiedzialnych m.in. za Apex (alias Racing Evoluzione) i pamiętną serię Screamer. Jest to zarazem drugie, po Lamborghini FX, podejście włoskich developerów do tematu markowych sportowych samochodów rodem z Półwyspu Apenińskiego. Jak sama nazwa gry wskazuje, zdecydowano się na przeniesienie do wirtualnej rzeczywistości wyłącznie czterokołowych bolidów z Mediolanu, ozdobionych emblematem z wężem Visconti na niebieskim polu i czerwonym krzyżem na białym tle.
    Niniejszą pozycję opracowano według schematu, zastosowanego wcześniej z bardzo dobrym skutkiem np. przez korporację Electronic Arts w Need for Speed: Porsche Unleashed. Zatem mamy możliwość prześledzenia historii Alfa Romeo od 1910 roku do początku XXI wieku. Lista dostępnych pojazdów obejmuje większość kluczowych modeli produkcyjnych i prototypowych. W akcji oglądamy więc Giulia Sprint GTA (1965-1969), 33 TT 12 (1975), GTV (1995-1998), 156 GTA i 147 GTA (2002)etc. Naturalnie zadbano o należyte oddanie parametrów technicznych zaimplementowanych aut oraz niepowtarzalnej atmosfery, towarzyszącej prowadzeniu tych włoskich arcydzieł sztuki motoryzacyjnej.
    Jednakże główną cechą, która wyróżnia S.C.A.R.: Squadra Corse Alfa Romeo spośród innych produktów elektroniczno-rozrywkowych, jest system rozwoju wirtualnego kierowcy. Na wstępie tworzymy zatem, niczym w grach z gatunku cRPG, postać o określonych współczynnikach (kondycja, refleks, spostrzegawczość etc.). Te ostatnie wraz z kolejnymi startami ulegają ulepszeniom, co w prostej linii przekłada się na osiągane wyniki. Nie należy również zapominać o zaawansowanych algorytmach Sztucznej Inteligencji, sterujących poczynaniami konkurentów.
    Developerzy zaserwowali nam ponadto szereg zróżnicowanych tras otwartych i zamkniętych. Wszystko dlatego, aby móc zaoferować użytkownikom szeroki wachlarz trybów rozgrywki – m.in. mistrzostwa torowe, ściganie się po mieście (Florencja, Mediolan itd.) oraz rajdy po krętych górskich drogach. Trójwymiarową oprawę wizualną przygotowano z dużą dbałością o szczegóły, więc nie tylko samochody, ale także elementy otoczenia wyglądają realistycznie.




    Dla maniaków komputerowych

  2. #2
    WUJ LEDI
    Gość

    Domyślnie

    Super giera musi być

  3. #3
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    właśnie sciagam

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Mam ta grę. Dosyć trudna jest i realistyczna. Można też grać w sieci. Grafika ujdzie w tłumie, auta dość ładnie odwzorowane ale niezbyt realne uszkodzenia. Dostępne są wszystkie modele,choć trzeba je odblokowywać w różnych trybach. Ja ją kupiłem za 9,99 w Media i powiem, że można się tym pobawić dobrze.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    fajna gra!!!
    jeśli tylko ukazała się na PS2 to już ją kupuję!


    moja druga ulubienica...

  6. #6
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    szkoda ze mnie nie dziala komp niczego sobie a gra nie pali

  7. #7
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SYSUNIAdq Zobacz post
    szkoda ze mnie nie dziala komp niczego sobie a gra nie pali
    czemu nie pali jaki problem masz?

    ---------- Post dodany o godzinie 22:01 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:59 ----------

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    fajna gra!!!
    jeśli tylko ukazała się na PS2 to już ją kupuję!
    jest na pewno na ps2

    http://sklep.focus.pl/33732,Gry-i-Pr...Romeo-PS2.html

    Na PC była za 9.99

  8. #8
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Grałem w pierwszą część tej gry, była taka sobie. Ta mam nadzieje jest poprawiona i ją zassam

  9. #9
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    Odpaliłem i gra!Trochę trudno bo zagrywam w się w Colina DIRT2 i trudno się przyzwyczaićale super obejrzeć jak tyle Belli się ściga

  10. #10
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    [QUOTE=alienek;279580]czemu nie pali jaki problem masz?

    ---------- Post dodany o godzinie 22:01 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:59 ----------



    hm zadnego bledu gra wchodzi do menu po czym sie wylacza

Podobne wątki

  1. S.C.A.R.: Squadra Corse Alfa Romeo - Benzyna droga? Alfa na komputerze:)
    Utworzone przez rdk w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-11-2022, 19:17
  2. Squadra Corse Alfa Romeo Bydgoszcz
    Utworzone przez Jakub1989 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 11:44
  3. Bydgoski klub miłośników motoryzacji: Squadra Corse Alfa Romeo Bydgoszcz
    Utworzone przez goosiamm w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 12:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory