Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: :(

  1. #1
    boober
    Gość

    Domyślnie :(

    brak mi słów, dwa tygodnie po kupnie, świeżo po umyciu, poranek, zimno jak ...wiadomo. A tu jakiś bałagan na siedzieniu:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Photo_189-Resizer-800.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	112.9 KB
ID:	51449

    Łupem padły dwie pary okularów (Bolle oraz GA) do tego koszt szyby i mamy pierwszy nieplanowany tysiączek pln (lekko szacując) przeznaczony na moją słodką Bellę. Nie tak to sobie wyobrażałem. Próbowali wyrwać zmieniarkę mp3. Nie zauważyli klucza do blokady kół - mogli odkręcić felgi od Ti to spokojnie koło 5 tys. Ale urwał...ehhh życie.
    Ostatnio edytowane przez boober ; 28-03-2012 o 18:04 Powód: literówka

  2. #2
    chrisdelarosa
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał boober Zobacz post
    brak mi słów, dwa tygodnie po kupnie, świeżo po umyciu, poranek, zimno jak ...wiadomo. A ty jakiś bałagan na siedzieniu:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Photo_189-Resizer-800.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	112.9 KB
ID:	51449Łupem padły dwie pary okularów (Bolle oraz GA) do tego koszt szyby i mamy pierwszy nieplanowany tysiączek pln (lekko szacując) przeznaczony na moją słodką Bellę. Nie tak to sobie wyobrażałem. Próbowali wyrwać zmieniarkę mp3. Nie zauważyli klucza do blokady kół - mogli odkręcić felgi od Ti to spokojnie koło 5 tys. Ale urwał...ehhh życie.
    No to się ciesz że masz felgi bo ja rok temu zastałem auto na cegłach... a właściwie przód. Tył leżał na wahaczach... dodatkowo wgniecenia w progach po cegłach i lekko wgnieciony przedni błotnik od strony kierowcy.
    Także może Ci poprawi fotka humor bo co byś przeżył widząc swoją Belle w takim stanie ?
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110522664.jpg
Wyświetleń:	760
Rozmiar:	130.1 KB
ID:	51451  

  3. #3
    boober
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał chrisdelarosa Zobacz post
    No to się ciesz że masz felgi bo ja rok temu zastałem auto na cegłach... a właściwie przód. Tył leżał na wahaczach... dodatkowo wgniecenia w progach po cegłach i lekko wgnieciony przedni błotnik od strony kierowcy.
    Także może Ci poprawi fotka humor bo co byś przeżył widząc swoją Belle w takim stanie ?
    Ja p....lę!!! Wątpię w ludzkość.

  4. #4
    chrisdelarosa
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał boober Zobacz post
    Ja p....lę!!! Wątpię w ludzkość.
    Całe szczęście że miałem felgi nie drogie bo jakieś chińczyki ale serce i tak bolało, przede wszystkim ten widok którego nie zapomnę już do końca życia no i potem cała operacja zakładania kół za pomocą zwykłych lewarków, całe szczęście że miałem zimówki na stalowych bo to była niedziela i Alfa musiałaby w innym wypadku czekać w takim stanie cały dzień

    oczywiście tego samego dnia wykupiłem miejsce na strzeżonym bo bałem się że zaraz po resztę przyjdą... mądry polak po szkodzie...
    Ostatnio edytowane przez chrisdelarosa ; 28-03-2012 o 18:12

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar mariuszoles
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Porsche Panamera 4S
    Postów
    999

    Domyślnie

    Qrcze, współczuje bo naprawdę niemiła sytuacja Ja się wkurzałem, jak mi pare razy emblematy kradli z auta, ale w porównaniu do zdarzeń tu opisanych to drobiazg...


    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    ja pie...rdole co za ku...wy je...

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar Paweł_
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    Giulietta
    Postów
    1,233

    Domyślnie

    Współczuje...pamiętaj grunt że stało auto i było do czego przyjśc
    Who's the evil man, who's the righteous man, and who's the shepherd???

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    2,079

    Domyślnie

    K... niezłe mieliście przeżycia...

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Airen
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Była: Alfa Romeo 159SW marrone luci di bosco/Jest: Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    391

    Domyślnie

    Powiedzcie, śruby zabezpieczające do kół coś dają?
    "For me the most important thing in a car is fun. It has to make you happy" Jeremy Clarkson

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar fire998
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Wodzisław Slaski
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16v upgrade soft
    Postów
    391

    Domyślnie

    jak już pisałem w innym "poście" - takich powinno postawić pod ścianą i roz****ć, bez żadnego procesu !!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory