Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Plastiki wnętrza 159

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar skipas
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Rawicz (okolice)/Grodzisk Wlkp
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V GRIGIO STROMBOLI 2007r/Peugeot 308 SW 1.6HDI 2010r
    Postów
    238

    Domyślnie Plastiki wnętrza 159

    Mam pytanie, czy trudno jest wymontowanie wszystkich plastików wnętrza z Alfy Romeo 159 tzn konsola centralna, plastik z kierownicy,oraz te cienkie listwy? Mam zamiar to pomalować na nowo tylko nie chcę nic uszkodzić i potem szukać nowych

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Arturek
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm , kiedyś była AR 156 2.0TS a jeszcze wcześniej TIPO 2.0ie 16V
    Postów
    591

    Domyślnie

    Trochę roboty jest. Panel z kiery wymaga odpięcia poduszki. Listewki te dłuższe bez większych problemów ale te na drzwiach wymagają zdemontowania boczków. Środkowa konsola trzeba wymontować trzy górne nawiewy reszta na zaczepy i wkręty. Jest zresztą na forum o tym temat i to chyba nie jeden

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    AR 159 3.2 Q4 JTS
    Postów
    287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturek Zobacz post
    Trochę roboty jest. Panel z kiery wymaga odpięcia poduszki. Listewki te dłuższe bez większych problemów ale te na drzwiach wymagają zdemontowania boczków. Środkowa konsola trzeba wymontować trzy górne nawiewy reszta na zaczepy i wkręty. Jest zresztą na forum o tym temat i to chyba nie jeden
    Śrubki do odkręcenia są tylko pod zewnętrznymi nawiewami. Zanim ściągniesz centralną konsolę musisz najpierw ściægnąć ten plastik przy skrzyni biegów.

Podobne wątki

  1. [159] Elmenty wnętrza bagażnika -plastiki
    Utworzone przez Pawelek_S w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 14:26
  2. Czarne plastiki wnętrza.
    Utworzone przez Lesio w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 20:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory